سبد خرید شما خالی می باشد.
0

فروشگاه ایمان گاز افتخار دارد با بیش از 40 سال سابقه درخشان انواع لوازم گازسوز  ، کولر آبی ، بخاری ، آبگرمکن ، شومینه ، روشنایی ، هواکش و شیلنگ های آب و گاز و صد ها لوازم جانبی دیگر را به صورت عمده و جزئی در سراسر ایران پخش نماید  .

ما این افتخار را داریم که برای اولین بار در ایران فروشگاه اینترنتی جامع و کامل در زمینه لوازم گازسوز و کولر را برای هم وطنان عزیزمان فراهم سازیم .

 با توجه به اینکه انتخاب لوازم گازسوز و کولر های آبی دارای پیچیدگی و زمانگیر است و اقلبی از این لوازم در هرکجایی یافت نمیشود، فروشگاه آنلاین ایمان گاز با تنوع فراوانی از محصولات ، برندها و مدلها کلیه محصولات را با دسته بندی مجزا برای خرید آسان آماده سازی نموده است.همچنین برای مشتریانی که دنبال خرید بهترین لوازمات بسته به نیازشان هستند، جستجو در این فروشگاه راه چاره می باشد.

ما با به کارگیری کادری مجرب و با تحصیلات بالا تلاش می کنیم کلیه اجناس مورد نیاز هموطنان گرامیمان را با کیفیت مرغوب از شرکت ها و تولیدی های کشور عزیزمان که برندهای آنها در سایت موجود میباشد فراهم سازیم تا بتوانیم کلیه اجناس را با قیمت پایین به دست مصرف کننده برسانیم.

خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا ، این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند.

 هدف های فروشگاه ایمان گاز

  • احترام کامل به مشتری
  • ارائه خدمات با کیفیت، سرعت و هزینه مناسب با هدف جلب رضایت مشتری
    ارائه مشاوره و توضیحات فنی دقیق به مشتریان
  • توضیح دقیق شرایط گارانتی و علل خارج از گارانتی بودن قطعات
  • ارائه خدمات خارج از گارانتی برای کمک به مشتریان در حد امکانات
  • ارسال کارت گارانتی کالاهایی که برای آنها کارت صادر می شود
  • تست قطعات قبل از ارسال در صورت درخواست مشتری
  • رسیدگی سریع و کامل به شکایات مشتریان
نوشتن دیدگاه